Зустріч щодо актуальних вакансій у ТОВ "Продтовари-Т"

Дата: 27.08.2019 16:32

Освітні заклади Рокитнянського району готуються до нового 2019/2020 навчального року, який розпочнеться 2 вересня. Минулого тижня районною комісією здійснено об’їзд усіх навчальних закладів, аби перевірити, як виконано підготовчі роботи до початку навчального процесу.

Одним із етапів підготовки є забезпечення належної роботи  та облаштування харчоблоків відповідно до вимог санітарних норм та правил з метою подальшої організації харчування учнів.

А тому 27 серпня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза провела робочу зустріч із директором  по виробництву ТОВ "Продтовари-Т" Ларисою Коваленко. Дане товариство планує з початку навчального року обслуговувати шкільні їдальні Рокитнянського району. У зв’язку з цим підприємство має актуальні вакансії кухарів, кухонних робітників, бухгалтера та водія.

За результатами зустрічі 13-м особам видано направлення на вакантні посади ТОВ "Продтовари-Т" з можливістю підвищення кваліфікації безпосередньо на робочому місці. У разі успішного проходження навчання безробітні будуть працевлаштовані на вказані посади.