Відбулось засідання робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби

Дата: 30.08.2019 09:52

29 серпня директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза взяла участь у засіданні робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби, яке провела заступник голови адміністрації Лариса Кононець.

До порядку денного було внесено питання щодо направлення жителя селища Рокитне з релігійної громади Християн віри Євангельської на альтернативну (невійськову) службу замість проходження строкової військової служби на підставі поданої ним заяви.

За результатами обговорення робочою групою прийнято рішення щодо направлення громадянина на альтернативну (невійськову) службу у державні підприємства району.

Директор філії Л.Глюза ознайомила заявника із наявними вакансіями у державних та комунальних закладах району та запросила його на консультацію до служби зайнятості з метою підбору підходящої роботи.