Про відзначення Дня вшанування захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 02.09.2019 10:30

Президент України Володимир Зеленський, на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві, 23 серпня 2019 року підписав указ  про відзначення 29 серпня Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Зранку 29 серпня 2019 року  на всіх приміщеннях державних установ, підприємств, організацій Рокитнянського району бало приспущено Державний Прапор України.

Вшанувати пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України зібрались: виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець, капітан Рокитнянського районного військового комісаріату Віталій Путик, члени Рокитнянської районної громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій «Росичі», матері, батьки та рідні загиблих учасників АТО та ООС, громадськість, представники засобів масової інформації.

Учасники ходи пройшли по центральній алеї селища, поклали квіти до банера Героїв Небесної Сотні та пам’ятного знаку Захисникам незалежності України та схиливши голови, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Зі щирими словами вдячності до рідних загиблих воїнів Рокитнянщини, звернувся виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко. Він подякував матерям за те, що виховали мужніх синів, справжніх патріотів України. На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни. Побажав усім міцного здоров’я, терпіння, любові, душевного тепла, радості, добробуту та сімейного затишку.

Також відвідали могили всіх загиблих воїнів Рокитнянщини, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Настоятель Свято-Троїцької церкви отець Олексій, біля могил загиблих героїв Рокитнянщини, відправив панахиду по загиблим в боротьбі за незалежність та суверенітет України.  Покладанням квітів та   хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.

Ми  пам'ятаємо подвиги наших героїв, унаслідуємо іх приклад  патріотизму і любові до рідної землі. Вічна пам’ять Героям! Слава Україні! Героям Слава!