У Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся тематичний семінар із роботодавцями "Дієві форми співпраці служби зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємств персоналом, у тому числі осіб з інвалідні

Дата: 02.09.2019 16:55

29 серпня 2019 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся тематичний семінар із роботодавцями "Дієві форми  співпраці служби зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємств персоналом, у тому числі осіб з інвалідністю", в якому взяли участь представники кадрових служб підприємств та організацій району.

Відкрила захід директор філії Лариса Глюза, яка розповіла про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці. Окрему увагу зосереджено на інноваційних підходах у роботі служби зайнятості, зокрема, про впровадження інститутів кар"єрного радника, консультанта роботодавця, електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням Інтернет-технологій та широкий спектр послуг для забезпечення адресної допомоги кожному роботодавцю, можливість організації профнавчання у Центрах професійно-технічної освіти Державного центру зайнятості та ін.

Продовжила семінар провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Томілович, яка ознайомила присутніх з формами доведення інформації про вакансії до споживачів, задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках, забезпечення виконання квоти робочих місць із числа громадян, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні, в тому числі осіб з інвалідністю, професійне навчання громадян на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця та проведення стажування на підприємствах, установах та організаціях.

Як показує практика, проведення семінарів для роботодавців є запорукою подальшої плідної співпраці служби зайнятості та роботодавців району. І хоча ці заходи проводяться  постійно, але під час кожної зустрічі з’являються нові запитання для обговорення, адже служба зайнятості постійно розвивається, удосконалюється і розширює свій комплекс соціальних послуг.

По завершенню заходу директор філії щиро подякувала роботодавцям за співпрацю та висловила сподівання на продовження цієї роботи.

Представники роботодавців отримали роздатковий матеріал з методичною допомогою з питань зайнятості.

Семінар пройшов в атмосфері відкритого спілкування, роботодавці отримали кваліфіковані відповіді на поставлені запитання.