Нарада з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 03.09.2019 08:27

02 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району. Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та Рокитнянський районний комісар Сергій Бабенко.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Богдан Вікторович повідомив про те, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, підрозділ ПАТ «Київобленерго» працює в штатному режимі.

Сергій Леонідович  доповів, що на минулому тижні було три пожежі, а саме: 27 серпня в с. Острів вздовж дороги Острів – Колісникове на відкритій місцевості горіло сміттєзвалище площею 500 м. кв.; 28 серпня в с. Бушево по вул. Шевченка на відкритій місцевості горів трав’яний настил; 29 серпня в с. Савинці по вул. Центральній горів очерет на площі 250 м. кв. Причиною всіх пожеж стали необережність та недбалість в  поводженні з вогнем. Та повідомив, що незабаром в м. Вишневому відбудуться обласні змагання по пожежно прикладному спорту.

Володимир Сергійович відзвітував, що на військову службу за контрактом залучено 4 особи. Додав, що з 03.09.2019 по 05.09.2019 буде проводитись навчання  з територіальної оборони.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.