Відбувся семінар із загальних питань зайнятості

Дата: 04.09.2019 10:55

03 вересня  з метою інформування населення  про сучасний комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості.

Учасників семінару заступник директора філії Надія Пустовіт ознайомила з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття"   та "Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу", який вніс суттєві зміни у підході надання послуг клієнтам служби зайнятості. А саме про  поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником, який є індивідуальним консультантом  у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці.

Присутніх  ознайомлено з електронними сервісами державної  служби зайнятості,  зокрема про створення "Електронного  кабінету шукача роботи", який дає  можливість розмістити  резюме, уточнити  заплановані  та фактичні дати відвідування служби зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитиме служба зайнятості та ін. Бажаючі отримали особисті консультації з питань працевлаштування.

По закінченню семінару Надія Пустовіт ознайомила присутніх з  наявними  вакансіями в регіоні, а також наголосила на перевагах легальної зайнятості та працевлаштуванні в Україні.