Про апаратну нараду

Дата: 09.09.2019 13:37

09 вересня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською,

керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ  та організацій району. Розглянуто питання про підсумки проведення регіонального семінару "Підвищення енергоефекивності територіальних громад Київщини" та засідання "круглого столу" на тему: "Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Київщини. Етап другий – презентація моделі області", про санітарно-епідемічну ситуацію в Рокитнянському районі за період з 02.09-06.09.2019  року та виконання "Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, закладів соціального забезпечення Київської області на 2019 рік", про організацію та проведення заходів з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.