Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 09.09.2019 15:23

9 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Сергій Шаравара, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 78 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 8 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 75 виїздів та складено 38 адмінпротоколів.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні було сім пожеж:

• в селі Ольшаниця горіла стерня загальною площею 178 м²;
  • в селі Бирюки на території садового корпоративу «Авіатор» горів трав’яний настил і торф’яники;
  • в смт Рокитне горіла трава на території місць загального користування (340 м²); по вулиці Колгоспній горів трав’ яний настил (500 м²);  по вулиці Радгоспній горів трав’ яний настил (20 м²); по вулиці Поповича горів трав’ яний настил (400 м²); по по вулиці Заводській згорів приватний автомобіль.

Всі пожежі ліквідовано вчасно, людських жертв немає. Проте начальник пожежної служби вкотре наголосив на необхідності інформування населення щодо заборони спалювання стерні й трав’яного настилу та на відповідальності перед законом (накладення штрафів та відкриття кримінального провадження).

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня в Рокитнянському районі аварійних ситуацій щодо електропостачання не було. Енергетична служба нині не забезпечена належною спецтехнікою для проведення оперативного ремонту електромереж у разі їх пошкодження.

Сергій Бурлака повідомив, що минулого тижня в районі аварійних ситуацій щодо газопостачання не було. Газова служба працює в штатному режимі.

Підсумовуючи нараду, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на обов’язковому проведенні у школах району навчання з евакуації. Дав доручення проводити профілактичні бесіди із учнями щодо алгоритму дій у випадках знайдення підозрілих вибухонебезпечних предметів, проводити профілактичні бесіди щодо поводження із вогнем та способами його гасіння. Відмітив важливість інформування населення щодо заборони спалювання стерні та бур’яну через шкідливий вплив на здоров’я диму, з яким виділяються токсичні шкідливі для здоров'я хімічні речовини, та спалювання стерні, яке може призвести до широкомасштабних пожеж лісів, зернових полів тощо.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.