Відбулось засідання робочої групи з проведення операції “Урожай -2019”

Дата: 10.09.2019 15:56

10 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів засідання робочої групи з проведення операції “Урожай -2019” на території Рокитнянського району Київської області.

У засіданні взяли участь члени робочої групи: начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Григоренко, начальник Рокитнянської державної податкової інспекції Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Ольга Шульга, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник відділу Держгеокадастру у Рокитнянському районі Київської області Володимир Лисогор, заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Лисенко, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Таїсія Ігнатьєва та Бушевський, Запрудянський, Ромашківський, Луб'янський, Житньогірський сільські голови району, на території яких проводиться операція “Урожай-2019”.

В ході засідання розглядались такі питання:

1. про проведення співбесід із громадянами, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї) та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції, з метою залучення їх до декларування;
  2. про збирання врожаю сільськогосподарських культур 2019 року в агроформуваннях Рокитнянського району Київської області.

Землевласникам було роз’яснено податкове законодавство, а саме щодо декларування доходів від використання земельних ділянок.

Також було рекомендовано звернутися до сервісного центру Рокитнянської державної податкової інспекції Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області для детального роз’яснення алгоритму оформлення декларування доходів та для розгляду можливості реєстрації сімейних фермерських господарств.