Про засідання комісій служби у справах дітей

Дата: 11.09.2019 14:58

11 вересня 2019 року під головуванням заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулися два чергові засідання - комісії з питань захисту прав дітей та комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Участь у засіданнях взяли: в. о. начальника служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Наталія Омельянченко, начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, начальник Рокитнянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГУ територіального управління юстиції Київської області Олена Дідик, заступник директора Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Олексієнко, начальник відділу з питань прийому та звернень за призначенням соціальних допомог і компенсацій управління соціального захисту населення адміністрації Катерина Заліська, лікар-педіатр комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Носир, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Маріанна Гаврешова та Маківський сільський голова Микола Коваль.

В ході засідань було розглянуто питання:

• надання малолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  • надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно малолітньої дитини;
  • надання дозволу на відчуження частини квартири, що належить підопічній дитині з одночасним придбанням житлового будинку;
  • взяття на соціальний супровід двох сімей Рокитнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
  • перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах;
  • розгляд подання виконавчого комітету Маківської сільської ради щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жительці с. Нова Маківка Кравчук Тетяні Володимирівні, яка народила та виховала 5 дітей.

По завершенню засідання були прийняті відповідні рішення та надані доручення.