Про міні-ярмарок вакансій 11.09.2019

Дата: 12.09.2019 09:17

11 вересня 2019 року Рокитнянською районною філією Київського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій, в якому взяли участь 19 осіб, які шукають роботу. Від роботодавців на захід запрошені  представники МПП "АННА" та ТОВ "Європейський протеїн Україна".

Заступник директора філії Надія Пустовіт, привітавши усіх присутніх, закликала до активної участі у заході та відзначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватися з кандидатами на робочі місця.

Представник роботодавця МПП "АННА" Віктор Білошицький сказав, що підприємство буде займатися фасуванням мінеральних добрив та детально охарактеризував весь технологічний процес. На підприємстві встановлене нове обладнання та устаткування, що дасть можливість знизити трудомісткість процесу фасування продукції. Шукачів роботи ознайомлено з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та переліком актуальних вакансій. На даний час на підприємстві створені нові робочі місця, які потребують укомплектування кадрами, а саме: приймальник на машинах та агрегатах, оператор виробничої дільниці, фасувальник продукції.

Наталія Андрущенко, представник роботодавця ТОВ "Європейський протеїн Україна", довела інформацію про потребу в терміновому укомплектуванні вакансій трьох вантажників. В процесі спілкування з присутніми розповіла про характер роботи, режим роботи, оплату праці, перспективи кар’єрного росту.

Провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Томілович розповіла про співпрацю роботодавців зі службою зайнятості та запропонувала роботодавцям організувати  профнавчання безробітних громадян під замовлення роботодавця за рахунок коштів служби зайнятості  з метою формування кадрового резерву.

Наприкінці зустрічі всі присутні були запрошені до зазначених роботодавців на індивідуальні співбесіди.