Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі

Дата: 13.09.2019 09:02

12 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі.

Участь у засіданні комісії взяли: члени комісії ТЕБ і НС, селищний та сільські голови, представники від Ольшаницького лісового господарства державного підприємства «Богуславський лісгосп», Бушевського лісового господарства державного підприємства «Богуславський лісгосп», Сухоліського лісового господарства державного підприємства «Білоцерківський лісгосп».

В ході засідання комісії з питань ТАБ і НС було розглянуто питання: щодо моніторингу стану пожежної безпеки та вчасної передачі повідомлень про пожежі; залучення допоміжної техніки для цілей пожежогасіння та підвозу води; заключення договорів з суб’єктами господарювання на  залучення інженерної техніки під час ліквідації пожеж; створення резерву паливо-мастильних матеріалів, сухих сумішей для цілей пожежогасіння; створення матеріально-технічного резерву на території селищної та сільських рад; встановлення резервуарів для води на полігонах та сміттєзвалищах; забезпечення населених пунктів протипожежним водопостачанням; прибирання сухої рослинності та створення мінералізованих смуг навколо сміттєзвалища; створення добровільних пожежних дружин для залучення під час гасіння пожеж на території Рокитнянського району; забезпечення харчування особового складу пожежно-рятувальних підрозділів в разі тривалого гасіння пожеж; проведення навчання населення та роз'яснювальної роботи щодо дотримання правил пожежної безпеки під час користування відкритим вогнем та заборона спалювання сухої рослинності; підбиття підсумків купального сезону 2019 року на території Рокитнянського району.

По завершенню наради було прийнято відповідні рішення та надано селищному та сільським  головам відповідні доручення та вказівки.