Про відзначення Дня фізичної культури і спорту України

Дата: 16.09.2019 08:20

13 вересня 2019 року на Рокититнянщині відбулися районні спортивно-масові заходи, присвячені Дню фізичної культури та спорту України.

На стадіоні районного спортивного комплексу «Рокитне» зібралися усі небайдужі до спорту і здорового способу життя. З нагоди спортивного свята цього дня відбулася спартакіада територіальних громад та трудових колективів, районний турнір із шашок та чемпіонат району з міні-футболу серед аматорських команд.

З найщирішими привітаннями до спортсменів, вчителів, тренерів, працівників фізичної культури і спорту, всіх, хто бере участь у розбудові фізкультурно-оздоровчого руху Рокитнянщини, звернулись заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець та голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук. У своїх вітаннях вони зазначили, що Рокитне славиться спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, вони зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. І ці успіхи – результат особистих здібностей, таланту і наполегливої праці наших спортсменів, тренерів та активістів спорту. Бажали усім спортсменам району міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, удачі, підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів та нових перемог.

Після офіційної частини привітань відбулась церемонія вручення Подяк та нагородження кращих представників фізкультурно-спортивної галузі, переможців і призерів вже проведених на передодні чемпіонатів та олімпіад:

Подяки Рокитнянської райдержадміністрації та районної ради отримали:

1. Бойко В’ячеслав Олександрович - тренер позашкільного навчального закладу спортивного профілю Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа";
  2. Дубовий Віктор Володимирович - тренер позашкільного навчального закладу спортивного профілю Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа"
  3. Заручинський Віталій Васильович - тренер позашкільного навчального закладу спортивного профілю Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа"
  4. Москалик Степан Лукич - директор комунального підприємства Рокитнянської районної  ради Київської області "Спортивний комплекс "Рокитне".

За сумлінну багаторічну працю, за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, за високі досягнення у спорті Подяками Київської обласної державної адміністрації було також нагороджено:

1. Мирця Михайла Олександровича  (тренер з лижних гонок Рокитнянської дитячо-юнацької спортивної школи);
  2. Грижака Дмитра Володимировича (вчитель фізичної культури Рокитнянського комунального закладу загальної середньої освіти № 3);
  3. Липовенка Олександра Григоровича (тренер із вільної боротьби Рокитнянської дитячо-юнацької спортивної школи).

Потім нагороджували юних спортсменів Рокитнянщини, які у 20-ти різноманітних змаганнях районної спортивної олімпіади показали добру фізичну підготовку, спритність, виносливість та волю до перемоги.

Серед учнів 1-4 класів:

І місце - Синявський опорний комунальний заклад освіти;

ІІ місце - Рокитнянський комунальний заклад загальної середньої освіти № 3;

ІІІ місце - Рокитнянський комунальний заклад загальної середньої освіти № 1.

Серед учнів 5-9 класів:

І місце - Рокитнянський комунальний заклад загальної середньої освіти № 3;

ІІ місце - Синявський опорний комунальний заклад освіти;

ІІІ місце - Житньогірський комунальний заклад загальної середньої освіти.

Серед учнів 10-11 класів:

І місце - Синявський опорний комунальний заклад освіти;

ІІ місце - Рокитнянський комунальний заклад загальної середньої освіти № 1;

ІІІ місце - Телешівський комунальний заклад загальної середньої освіти.

За результатами проведення районної спартакіади територіальних громад  та трудових колективів було визначено переможців.

Серед територіальних громад району:

І місце – смт Рокитне;

ІІ місце – с. Острів;

ІІІ місце – с. Насташка.

Серед трудових колективів району:

І місце – відділ освіти райдержадміністрації;

ІІ місце – Рокитнянське відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області;

ІІІ місце – ТОВ «РКДЗ».

Свою вправну майстерність цього спортивного дня також показали мотобайкери району.

День фізичної культури і спорту – гарний привід щось змінити в своєму житті на краще, наприклад, проснутися з першими птахами, вийти на ранкову пробіжку, зайнятися руханкою, сходити до тренажерного залу, поплавати в басейні чи річці! Як відомо, фізична і інтелектуальна активність, здоровий спосіб життя – це запорука здоров’я кожного. Любіть спорт, рухайтеся, бігайте, стрибайте…перемагайте!