Нові реквізити договору про визнання електронних документів

Дата: 16.09.2019 15:13

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що у зв’язку з реорганізацією ДФС України та початком роботи Державної податкової служби України та її територіальних органів,з 11 вересня 2019 року в Електронному кабінеті платника розміщено нові договори про визнання електронних документів.

Платники, території обслуговування Білоцерківського управління, повинні надсилати Заяву про приєднання до Договору про визнання електронних документів з Головним управлінням Державної податкової служби у Київській області від 10.09.2019 №1036001.

Договір розміщено в Електронному кабінеті платника за посиланням:https://cabinet.tax.gov.ua/contract.

Всі договори, укладені з платниками раніше, залишаються діючими до закінчення терміну їх дії.