Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 16.09.2019 15:19

16 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Сергій Шаравара,  районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення  ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 107 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 14 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 110 виїздів та складено 55 адмінпротоколів.

Крім цього начальник поліції зазначив, що відсьогодні селищний та сільські голови району мають узгоджувати із поліцією сценарії проведення днів сіл та лімітувати продаж алкогольних напоїв під час проведення цих свят. Та навів приклад нещодавного відзначення Дня села, під час якого через неконтрольоване вживання алкогольних напоїв місцевими жителями відбувся напад на поліцейський патруль, що призвів до тілесних ушкоджень

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні в районі було знешкоджено аж 21 пожежу. Зазначив, що масове паління трав’яного настилу призвело до загорання господарських будівель, кладовищ та автомобілів. На щастя цього тижня обійшлося без людських жертв. Головний рятівник району вкотре застерігає жителів району щодо жахливих, збиткових та навіть летальних наслідків від масового паління стерні чи трав’яного настилу.

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня в Рокитнянському районі аварійних ситуацій щодо електропостачання не було. В смт Рокитне по вулиці Щорса здійснено заміну трансформатора.

Сергій Бурлака зазначив, що планові ремонтні роботи проводяться за відповідним графіком. Повідомив про планове прокладання газогону та кільцювання газопроводів у селі Шарки.

Володимир Бабенко  проінформував про те, що із 1 жовтня цього року розпочинається осінній призов на військову службу до лав української армії, у районі продовжується залучення громадян на строкову військову службу за контрактом.

Підсумовуючи нараду, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на обов’язковому медичному супроводі та забезпеченні дотримання громадського порядку під час відзначення Дня селища Рокитне, яке відбудеться 21 вересня цього року.

Дав доручення проводити інформування населення щодо заборони спалювання стерні, трав’яного настилу та бур’яну, яке може призвести до широкомасштабних пожеж лісів, пожеж будівель, автотранспорту та загибелі людей і тварин.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.