Про нараду з питань соціального захисту дітей

Дата: 16.09.2019 16:54

16 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів нараду з питань соціального захисту дітей.

Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець, в. о. начальника служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Наталія Омельянченко, директор Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк та головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Юлія Грижак.

В ході наради було розглянуто питання:

• характеристика діяльності органів опіки та піклування селищної та сільських рад району;
  • звіт по проведенню спільних із поліцією рейдів «Урок» та «Вулиця» (за 2019 рік);
  • запобігання продажу алкогольних напоїв неповнолітнім дітям;
  • готовність до опалювального сезону 2019/2020 року сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, сімей, де виховуються підопічні діти, та  багатодітних сімей;
  • готовність до школи у 2019/2020 навчальному році дітей із вищевказаних сімей.

Впродовж наради також було обговорено проблемні питання соціальних служб району та можливі варіанти їх раціонального вирішення.