Про відзначення Дня рятівника України

Дата: 17.09.2019 14:52

17-го вересня в нашій державі відзначають День рятівника - свято сильних і відважних людей, які у скрутну хвилину першими приходять на допомогу.

Надзвичайні ситуації виникають неочікувано, але в цих складних умовах завжди є професіонали, які цілодобово у бойовій готовності до боротьби з незваним лихом і готові якнайшвидше надати невідкладну допомогу. Ризикувати собою заради порятунку інших - таку професію може вибрати для себе далеко не кожен. Робота рятівника – це щоденний ризик, екстремальні умови, сльози радості, мить жалю та надія.

Цього дня привітати із професійним святом відважних рятівників нашого району до Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області завітали керманичі району та всі небайдужі люди, які поважають небезпечну роботу рятівників.

Серед шанувальників відважної професії були: виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступник голови районної ради Світлана Кучерова, районний військовий комісар Володимир Бабенко, депутат районної ради Сергій Зінченко, поетеса Рокитнянщини Наталія Ненюк та місцеві ЗМІ.

Щирі слова звучали в цей день для рятівників у знак подяки та поваги за відданість своїй справі, за вагомий внесок у благородну справу захисту життя і здоров’я, охорону навколишнього середовища та збереження матеріальних надбань нашого краю й держави. Усі, хто завітав привітати рятівників-надзвичайників, бажали їм щастя, здоров’я, добра та менше тривожних викликів! Також чимало приємних слів було сказано тим пожежникам, які нині перебувають на заслуженому відпочинку.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх тих мужніх, сильних та відданих своїй справі людей, які віддали своє життя за кожного з нас, згадали всіх тих, кого вже з нами немає. Та поклали квіти до пам'ятника «Героям Чорнобиля», що знаходиться на території Рокитнянського сектору ГУ ДСНС України в Київській області.

Дорогі рятівники! Ваша професія об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробовуваннями, відважних людей. Ви – завжди на варті життя кожного українця!

Дякуємо вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Зі святом, мужні рятівники!