У Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

Дата: 18.09.2019 08:29

17 вересня 2019 У Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся  інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

У заході взяла участь головний спеціаліст Рокитнянського бюро правової допомоги Юлія Горьова.

Провідний фахівець Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Коваль ознайомила присутніхіз сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці.

Увагу учасників семінару І.Коваль зосередила на розробці та виконанні індивідуального плану працевлаштування, який містить комплекс заходів, що їх мають здійснити кар’єрний радник і зареєстрований безробітний для прискорення планування кар’єри, працевлаштування та підвищення конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Учасники семінару дізналися про сучасні електронні сервіси служби зайнятості, які допомагають під час пошуку роботи в  працевлаштуванні:

• "Електронний кабінет шукача роботи"
  • "Електронна черга"
  •  "Платформа профорієнтації та розвитку кар'єри" та консультаційна мережа "Моя професія" для визначення рівня професійних інтересів, інтелекту до певного виду професійної діяльності

Під час проведення заходу Ірина Коваль розповіла про переваги легальної  зайнятості, що є важливим фактором в забезпеченні нашого життя.  Працюючи офіційно, особа отримує соціальні та економічні гарантії.

Про право на отримання податкової знижки на навчання, яке можливо реалізувати лише за умови офіційного працевлаштування платника, розповіла головний спеціаліст Рокитнянського бюро правової допомоги  Юлія Горьова, повідомлено, хто має право на таку знижку.

На завершення семінару безробітних ознайомлено зі станом ринку праці у Рокитнянському районі, розглянуто актуальні вакансії та закликано  шукати роботу й працювати в Україні.