Про робочу зустріч

Дата: 18.09.2019 08:31

З метою укомплектування вакансій в ТОВ "Ольшаницькийкаменодробильний завод" 17.09.2019 відбулася робоча зустріч провідного фахівця з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Валентини Томілович з директором підприємства Василем Першином.

З роботодавцем обговорено проблемні питання на ринку праці, зміни в законодавстві про зайнятість.

У результаті зустрічі до служби зайнятості подано вакансії на посади: муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, водії автотранспортних засобів на автомобілі БІЛАЗ, машиніст екскаватора, водій навантажувача, електрогазозварник, слюсар-ремонтник, електрослюсар з ремонту устаткування, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Окрім того домовлено про подальшу співпрацю між службою зайнятості та роботодавцем у різних напрямках, зокрема і щодо забезпечення якісного підбору кадрового потенціалу.