Відбулася робоча зустріч з керівником селянського (фермерського) господарства "Калина" Миколою Теличко

Дата: 23.09.2019 08:16

За ініціативи Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості 19.09.2019 року відбулася робоча зустріч директора Лариси Глюзи, провідного фахівця з питань зайнятості Валентини Томілович з керівником селянського (фермерського) господарства "Калина" Миколою Теличко.

Під час зустрічі Лариса Глюза розповіла про основні завдання служби зайнятості щодо задоволення потреб роботодавців у працівниках, переваги легальної зайнятості та поінформувала про інші послуги, які надає служба зайнятості, і якими може скористатися господарство: організація робіт тимчасового характеру, професійне навчання, підвищення кваліфікації, яке громадяни можуть пройти безпосередньо на виробництві, що дасть можливість після закінчення стажування працевлаштуватися. Надано консультацію роботодавцю щодо умов отримання компенсації частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою ЄСВ за кожну особу, працевлаштовану на нове робоче місце.

Микола Теличко провів екскурсію по господарству, яке займається вирощуванням зернових та бобових культур, демонструючи потужності та готову продукцію. На даний час в господарстві проводяться роботи по збору врожаю ячменю, кукурудзи та сої.

Підбиваючи підсумки зустрічі, досягнуто домовленості про подальшу співпрацю у напрямку поліпшення ситуації на місцевому ринку праці.