Про робочу зустріч з Телешівським сільським головою

Дата: 23.09.2019 09:03

19 вересня фахівці служби зайнятості завітали до Телешівської сільської ради, де зустрілися із сільським головою Павлом Цеваном.

Сільський голова розповів директору Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ларисі Глюзі та провідному фахівцю філії Валентині Томілович про здобутки (нещодавно визначною подією у селі було відкриття спортивного майданчика для міні-футболу та майданчика з вуличними тренажерами.

Будівництво даного об’єкту відбулося в рамках обласної програми розвитку фізичної культури і спорту "Київщина спортивна" на 2017-2020 роки. Закупівлю спортивного обладнання здійснено за рахунок обласного бюджету, а облаштування стадіону – за рахунок місцевих бюджетів), проблеми та плани громади, акцентуючи увагу на першочергових питаннях. Обговорили реформу децентралізації в Україні та перспективи її реалізації на Рокитнянщині.

Фахівці служби зайнятості у свою чергу запропонували керівнику села свої послуги. Зокрема, організацію та співфінансування оплачуваних громадських робіт з питань екологічного захисту навколишнього середовища, вирубки чагарників, упорядкування місць відпочинку та інших робіт, які мають суспільно корисну спрямованість і відповідають потребам громади. Варто відзначити, що декілька років Телешівська сілька рада не користувалася послугами служби зайнятості. Але цього року вдалося налагодити та відновити співпрацю і навесні громада скористалася послугами служби