Відбулась зустріч з керівництвом ПАФ «Україна»

Дата: 23.09.2019 09:22

Залученню роботодавців до співпраці державною службою зайнятості передує активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливостей задоволення потреб роботодавців.

19 вересня директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза та провідний фахівець філії Валентина Томілович відвідали ПАФ "Україна", яке працює на підвідомчій території Телешівської сільської ради, де зустрілися з його керівництвом – Зінченком Віктором Васильовичем та Зінченком Сергієм Вікторовичем.

Сергій Зінченко є не тільки заступником директора ПАФ "Україна", а й власником ТОВ "Агрофірма "Ранчо", яке займається вирощуванням ягід, горіхів, інших плодових дерев.

За сприяння філії до цих підприємств у 2019 році працевлаштовано 4 особи.

З роботодавцями було обговорено проблемні питання на ринку праці району, зміни в законодавстві про зайнятість, зупинилися на питаннях працевлаштування неконкурентоспроможних громадян, що потребують додаткової підтримки та сприяння у працевлаштуванні, тощо.

Фахівці ознайомили роботодавців зі спектром послуг, що надає служба зайнятості, а саме: укомплектування вільних робочих місць відповідно до заявлених роботодавцями вимог до претендентів; про електронні сервіси служби зайнятості, які пришвидшують взаємодію зі службою, підбір кадрів для виконання інших робіт тимчасового характеру; можливості професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення кваліфікації працівників.

З урахуванням нинішніх і перспективних потреб роботодавця, домовлено про подальшу взаємодію зі службою зайнятості.

ДОВІДКОВО:

Приватна агрофірма "Україна" – багатогалузеве підприємство, основний напрямок діяльності якого – це вирощування зернових, технічних культур, розведення свиней, овець.

Підприємство займається виробництвом і реалізацією зернових, олійних культур, наданням транспортних, вантажно-розвантажувальних послуг, обробітку землі.

Загальна площа сільськогосподарських земель 1900 га.

У господарстві утримується 624 голів свиней та 167 голів овець.

Орендує господарство понад 600 паїв, має потужний машинно-тракторний парк.

На підприємстві 63 працюючих.

Під урожай 2019 року посіяно 340 га озимих зернових культур, в тому числі: 270 га озимої пшениці, з яких зібрано 1457 тонн зерна по 54 центнери з гектара і 70 га озимого ячменю, зібрано 506 тонн зерна по 72,3 центнери з гектара. Вже зібрано технічні культури: сою на площі 571 га (урожайність склала 25 ц/га) і соняшник на площі 125 га (урожайність (також 25 ц/га)

Крім того, господарством вирощено зернову кукурудзу на площі 585 га.

Під урожай 2020 року посіяно озимий ріпак та підготовлено грунт під посів озимої пшениці.

Понад 20 років очолює ПАФ "Україна" Заслужений працівник сільського господарства України Зінченко Віктор Васильович, який є не тільки зразковим та авторитетним керівником сільськогосподарського підприємства, а й знаним у районі меценатом: активно займається благодійною діяльністю, фінансував будівництво храму в селі, надає допомогу військовослужбовцям, які перебувають в зоні АТО та їх сім’ям, допомагає місцевій школі та іншим соціальним закладам району.

Заступник директора підприємства Зінченко Сергій Вікторович - депутат Рокитнянської районної ради, балотувався до Верховної Ради 9-го скликання, голова наглядової ради Благодійного Фонду "За духовне відродження", також приймає активну участь у спортивному житті як села Телешівка, так і району в цілому.