Про апаратну нараду

Дата: 23.09.2019 15:29

23 вересня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською, керівниками структурних підрозділів адміністрації,

установ та організацій району. Розглянуто питання про проведення протягом вересня-жовтня 2019 року заходів щодо поліпшення стану довкілля, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій та інших об’єктів населених пунктів, про забезпечення безперешкодного доступу людей з інвалідністю та маломобільних груп населення до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території району, про участь делегації Рокитнянського району в обласних урочистих заходах з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.