Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 23.09.2019 16:43

23 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Сергій Шаравара,  районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення  ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 121 заяву та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 9 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 121 виїзд та складено 41 адмінпротокол.

Начальник поліції району зазначив, що на сьогодні існує потреба у встановленні відеокамер у кожному населеному пункті району задля попередження злочинності  та забезпечення охорони громадського порядку. Зокрема відеокамери необхідні для розпізнавання номерів автомобілів, визначення обличчя тощо - поліція матиме прямий доступ до відео контенту в режимі онлайн.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні в районі було 6 пожеж. 14 вересня в селищі Рокитне по вулиці Зарічній горів приватний житловий будинок, знищено дах будинку, причина – куріння в приміщенні. 17 вересня горів трав’яний настил та сухостій древ в смт Рокитне по вулиці Телешівській та селі Бушеве (04, га трав’яного настилу, 0,9 га сухостою дерев). 18 вересня в селі Маківка горів приватний житловий будинок (60 м² покрівлі та перекриття). 21 вересня горів трав’яний настил: в смт Рокитне по вулиці Туполева (0,01 га) та в селі Телешівка (узбіччя дороги). Цього тижня обійшлося без людських жертв.

Начальник ДСНС району наголосив на відповідальності сільських голів району щодо співпраці у пожежогасіннях (забезпечення водою).

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня в селі Калинівка через пошкодження місцевої електромережі жителі села півдня були без електрики, впродовж дня електропостачання було відновлено. Інших аварійних ситуацій в районі не було.

Сергій Бурлака зазначив, що планові ремонтні роботи проводяться за відповідним графіком. Повідомив про плановий початок опалювального сезону 15 жовтня. Та відмітив, що власники комерційних вузлів обліку (крім побутових споживачів зі споживанням до 0,01 млн м куб.) зобов’язані в установленому законодавством порядку забезпечити організацію та облаштування на власних комерційних вузлах обліку засобів дистанційної передачі даних. Та оголосив ті підприємства, установи та організації району, які нині вже облаштували комерційні вузли обліку природного газу (тобо лічильники) засобами дистанційної передачі даних (тобто модеми).

Володимир Бабенко  проінформував про те, що план по залученню громадян на строкову військову службу за контрактом у районі виконується. Та зазначив про узгодження сценаріїв проведення Дня територіальної оборони (11 жовтня) та Дня захисника України (14 жовтня) із місцевою владою, районною громадською організацією учасників АТО та районним відділом освіти.

Підсумовуючи нараду, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на неухильному дотриманні та забезпеченні громадського порядку в районі; дав доручення проводити інформування населення щодо заборони спалювання стерні, трав’яного настилу й сухостою дерев та в рамках проведення «осіннього благоустрою» повідомив про необхідність проведення комплексу заходів,  спрямованих на поліпшення стану довкілля району.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.