Про засідання робочої групи з питань охорони земель району

Дата: 25.09.2019 08:45

24 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів засідання районної робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель у Рокитнянському районі Київської області.

У засіданні взяли участь члени робочої групи, місцева активна громадськість та зацікавлені особи.

В ході засідання розглядалося питання Детального плану території земельної ділянки для будівництва асфальтобетонного заводу в межах Рокитнянської селищної ради Рокитнянського району Київської області.

За результатами обговорення зазначеного питання членами робочої групи було вирішено звернутися до Державної установи «Інститут громадського здоров'я імені О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України» з метою проведення експертних робіт із визначення шкідливого/нешкідливого впливу при виробництві асфальту на екологічний стан довкілля району та здоров’я його жителів, зокрема:

• встановлення розміру санітарнозахисних зон з умов шуму та забруднення повітря навколишнього середовища;
  •  шуму виробничого об’єкту на прилеглу територію;
  •  технічних умов, державних стандартів, державних будівельних норм на відповідність вимогам Санітарного законодавства України тощо.