Про виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям

Дата: 25.09.2019 13:59

24 вересня 2019 року відбувся виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, у села Телешівка, Запруддя, Калинівка.

Директор Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк спільно зі своїм заступником - начальником відділу центру Ольгою Олексієнко, фахівцем із соціальної роботи Оксаною Киричок, головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації Юлією Грижак відвідали 9 сімей, в яких виховується 17 дітей та які потребували консультування й допомоги.

Усім родинам було надано відповідний комплекс послуг (соціальні, психологічні, юридичні, економічні, інформаційні тощо), а одній родині, в якій виховуються підопічні діти, було надано рекомендації щодо влаштування до навчального закладу та щодо відпочинку дітей.