Про візит до Острівської сільської ради

Дата: 27.09.2019 14:27

26 вересня 2019 провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Валентина Томілович здійснила робочу поїздку в Острівську сільську раду.

Під час спілкування з сільським головою Леонідом Пилипцем та секретарем Аллою Мамчур мова йшла про стан на локальному ринку праці, легалізацію зайнятості та заробітної плати, організацію громадських робіт.  Проінформовано про те, що службою зайнятості активно впроваджуються сучасні електронні сервіси, які мають на меті сформувати єдиний інформаційний простір для учасників ринку праці від локального до національного масштабів: електронна черга для реєстрації безробітних, електронний кабінет шукача роботи та електронний кабінет роботодавця, онлайн-платформа з професійної діагностики і профорієнтації безробітних та випускників загальноосвітніх навчальних закладів  вже зараз доступні на офіційному порталі Державної служби зайнятості України.

На стенді служби зайнятості поновлено інформацію про послуги служби зайнятості для населення та роботодавців, графік проведення профорієнтаційних заходів, розміщено відповідні буклети.