Проведено інтерактивний профорієнтаційний урок на тему: "Професія та спеціальність"

Дата: 27.09.2019 14:30

Фахівцями  Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Іриною Коваль та Катериною Білобровою  26 вересня 2019 року проведено інтерактивний профорієнтаційний урок для 22  учнів восьмого класу Острівського комунального закладу загальної середньої освіти на тему: "Професія та спеціальність".

На уроці школярі дізналися, які професії актуальні на ринку праці сьогодні, яких фахівців не вистачає, а яких навпаки забагато, розібралися у службових та робітничих професіях, їх кваліфікаційних характеристиках та сферах застосування деяких професій. Урок проходив у ігровій формі, що сприяло більш взаємному спілкуванню.

На початку уроків для "розігріву" учнів проведено мозковий штурм "Професія – це?" Усі ідеї, думки фахівці записували на дошці для подальшого обговорення і підбиття підсумків.

Для закріплення матеріалу проведено інтерактивні ігри "Поясни мені!" та "Країна професій", так як під час гри необхідна інформація засвоюється легше і краще.

Школярі отримали корисні поради щодо вибору майбутньої професії, метою яких є своєчасне визначення професійних нахилів, зокрема, про можливість діагностики власних схильностей, здібностей та професійних інтересів за допомогою Платформи з профорієнтації та розвитку кар'єри  http://profi.dcz.gov.ua/.