Про робочу зустріч з адміністратором ТОВ "МІЛК-АЙЛЕНД" Світланою Совою

Дата: 27.09.2019 15:11

26 вересня 2019  провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Валентина Томілович повела робочу зустріч з адміністратором ТОВ "МІЛК-АЙЛЕНД" Світланою Совою.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо потреби в кадрах та можливість підбору працівників за допомогою служби зайнятості на посади тракториста, слюсаря-ремонтника, водія автотранспортних засобів, підсобних робітників та зоотехніка.

Крім того, в ході спілкування  проінформовано про послуги, які надає служба зайнятості, зокрема, професійне навчання під замовлення роботодавця, задоволення потреб роботодавця у тимчасових працівниках для виконання  робіт тимчасового характеру, допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій у ході проведення ярмарок вакансій та обговорено питання подальшої співпраці.