Про засідання районного штабу з питань надання допомоги учасникам АТО-ООС

Дата: 27.09.2019 15:18

27 вересня 2019 року під головуванням заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося засідання районного штабу з питань надання допомоги учасникам АТО-ООС.

Участь у засіданні штабу взяли члени штабу та учасники АТО-ООС району.

Представники Рокитнянського відділу обслуговування громадян Управління пенсійного фонду України, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації, районної філії Київського обласного центру зайнятості, відділу Держгеокадастру у Рокитнянському районі Київської області, комунального некомерційного підприємства «Рокитнянська центральна районна лікарня» та комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» звітували про роботу по зверненням військовослужбовців, учасників АТО-ООС та членів їх сімей, членів сімей загиблих військовослужбовців.

Надали статистичну інформацію по кількості наданих послуг війсковослужбовцям у 2019 році. Та обговорили питання забезпечення житлом військовослужбовців району.