Про звітно-виборчу конференцію ради районної організації ветеранів України

Дата: 27.09.2019 15:19

27 вересня 2019 року відбулася звітно-виборча конференція Ради Рокитнянської районної організації ветеранів України.

Перед початком конференції ветерани поклали квіти до підніжжя Меморіалу Слави та вшанували пам’ять усіх загиблих під час Другої світової війни.

На конференцію до зали засідань ради прийшли ветерани праці, учасники бойових дій, діти війни, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, пенсіонери та були запрошені заступник начальника Рокитнянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України Марія Лісняк, головний спеціаліст з питань внутрішньої політики, зв’язків із громадськими організаціями та ЗМІ апарату Рокитнянської райдержадміністрації Алла Нечепоренко та спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Мовчан. Конференцію вів голова районної організації ветеранів Микола Красін.

В ході конференції було обговорено питання співпраці місцевої державної влади, органів місцевого самоврядування із громадськими організаціями району, зокрема із організацією ветеранів. До відома ветеранів було донесено інформацію щодо призначення пенсії «в один дотик»; функціонування веб-порталу надання електронних послуг ПФУ; реформування пенсійної системи в Україні тощо.

Потім відбулися вибори Ради районної організації ветеранів, вибори ревізійної комісії районної ради ветеранів, вибори делегатів на обласну конференцію ветеранів та заслухано звіт ревізійної комісії про роботу за звітний період 2019 року.