Про участь у засіданні

Дата: 30.09.2019 09:08

27 вересня 2019 року у Рокитнянській районній державній адміністрації відбулося засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, яке провела заступник голови адміністрації Лариса Кононець.

На порядку денному були питання щодо соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, стану медичного обслуговування та оздоровлення учасників АТО та членів їх родин, адаптації учасників АТО і допомоги членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, виділення учасникам бойових дій – учасникам АТО земельних ділянок та проблеми, які виникають під час їх оформлення, інших соціально-побутових проблем тих ,хто звернувся до Центру за допомогою.

Директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза доповіла, що станом на 27.09. 2019 року на обліку у філії перебувало 20 безробітних з категорії військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

9 учасників АТО працевлаштовано, 4 безробітних брали участь в оплачуваних громадських та роботах тимчасового характеру і 5 осіб проходили профнавчання.

На обліку в службі зайнятості перебувають та продовжують отримувати соціальні послуги 4 військовослужбовці - учасники АТО.