Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 30.09.2019 14:10

30 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Сергій Шаравара та старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 97 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 8 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 87 виїздів, складено 51 адмінпротокол. В районі було здійснено угони двох мопедів.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні в районі було 3 пожежі. 23 вересня горіло узбіччя дороги Житні Гори ↔ Савинці; 24 вересня в селі Синява по вулиці Луговій горів трав’яний настил площею 1,5 га; 25 вересня в селі Савинці по вулиці Садовій на відкритій місцевості горіло сміття площею 200 м². Людські жертви відсутні.

Начальник ДСНС району також повідомив про те, що нині служба займається налаштуванням пожежної техніки до зимового періоду.

Сергій Бурлака зазначив, що планові ремонтні роботи проводяться за відповідним графіком. Повідомив, що нині газова служба проводить оцінку готовності теплових господарств (підприємств) району до опалювальномго періоду.

Підсумовуючи нараду, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на ретельній підготовці до свят Дня територіальної оборони й Дня захисника України та на забезпеченні громадського порядку під час їх відзначення. Повідомив про проведення ремонту доріг району в передзимовий період; відмітив важливість контролю за маршрутами великовагового автотранспорту. Та підвів підсумки візиту на Рокитнянщину (25 вересня) народного депутата Верховної Ради України Анни Скороход.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.