Про апаратну нараду

Дата: 01.10.2019 08:09

30 вересня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець,

керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району. Розглянуто питання про підсумки проведення он-лайн наради  під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука: про децентралізацію, соціальну комунікацію та інвестиційні проекти, про хід підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період, про виконання показників доходної частини районного бюджету Рокитнянського району станом на 27 вересня 2019 року, про організацію та проведення у Рокитнняському районі заходів з нагоди Дня захисника України та Дня бійця територіальної оборони.