Про зустріч з начальником відділу освітиРокитнянської районної державної адміністрації Сергієм Діренком

Дата: 01.10.2019 15:47

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення не можливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями усіх галузей економіки.

30 вересня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза зустрілася з начальником відділу освітиРокитнянської районної державної адміністрації Сергієм Діренком.

Насамперед , директор філії щиро подякувала СергіюВасильовичу за плідну співпрацю служби зайнятості з освітянами району. Адже тільки за січень-вересень 2019 року відділ освіти, скориставшись послугами служби зайнятості, укомплектував 29 вакансій.

Також одним ізнаймасштабніших та пріоритетних напрямків співраці державної служби зайнятості з освітянами району є профорієнтація учнівської молоді. Так, у 2019 році такими послугами охоплено 831 особу з числа старшокласників.

Тому Сергія Васильовича було проінформовано про сучасні профорієнтаційні послуги та сервіси служби зайнятості для старшокласників: Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри, консультаційна мережа "Моя професія", проект "SmartJob", а також інформаційні ресурси партнерів Державної служби зайнятості: електронний ресурс "CareerHub", проекти: "LingvaSkills", "Prometheus" та "Академія навичок".

Вровадження та використання цих профорієнтаційних послугстворюють передумови для професійної самореалізації старшокласників та запобігання молодіжному безробіттю.

Під час зустрічі було обговорено питання щодо реалізації обласного профорієнтаційного Проекту для учнівської молоді "Обери майбутнє", в якому щороку Рокитнянщина бере участь. Реалізація цього Проекту сприяє формуванню у підлітків стійкої мотивації до усвідомленого вибору професії та легальної продуктивної зайнятості, підвищенню соціального статусу робітника в суспільстві та відновленню серед молоді престижу робітничих професій.

Участь у цих заходах допомагає дітям більше дізнатись про світ професій, визначитись із життєвими цілями, продіагностувати схильність до тієї чи іншої професійної діяльності, розвинути в собі навички, хоч ще і маленької, але успішної людини. У цікавих інтерактивних іграх діти середнього та молодшого шкільного віку розгадували загадки про професії, ребуси та кросворди, із задоволенням розмальовували розмальовки та брали участь у конкурсах.

А тому сторонами зустрічі погоджено програми та плани-графіки проведення заходів протягом 2019-2020 навчального року.

На завершення зустрічі директор філії Лариса Глюза проінформувала про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям. Особливу увагу акцентувала на новаціях – можливості віддаленого подання електронних звітів через персональний електронний кабінет роботодавця, відео-резюме, Skype-співбесіда тощо.