1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 04.10.2019 15:10

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Цей день- можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства.

1 жовтня 2019 року у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання одиноких громадян похилого віку та інвалідів с. Насташка відбулися заходи з нагоди цих свят. Всіх присутніх поважного віку привітали подарунками та солодощами заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Кононець Лариса Петрівна та директор Рокитнянського районного територіального центру соціального обслуговування Денисенко Інна Станіславівна.

Між гостями та літніми людьми склалася душевна  та доброзичлива розмова, в ході якої обговорювалися питання по забезпеченнюхарчування та дозвілля для підопічних, питання догляду, чистоти та естетичності. Отримувачі соціальних послуг висловили слова подяки районній владі та керівництву територіального центру, адже з кожним роком умови проживання в закладі покращуються, забезпечуються атмосферність, індивідуальний підхід та повага особистого простору.

Традиційно в цей день для пенсіонерів завідуючою відділенням стаціонарного догляду с. НасташкаГардаман Оленою Андріївною було організовано благодійний обід для проживаючих та запрошених гостей, а такожголовою Насташівськоїсільської ради ЧумаківськимВіктором Миколайовичем організовано концерт за участю учнів школи тахудожнього ансамблю с. Насташка.

А також керівники району завітали до жительки с. Насташка, шановної Дарменко – Косяк Василини Петрівни – заслуженого Вчителя України, привітали її з святом, вручили солодощі та подякували за багаторічну, самовіддану працю.