Про робочу зустріч з начальником відділу кадрів ТОВ "Агропромисловий комплекс "Насташка" Юлією Костиною

Дата: 11.10.2019 08:59

08 жовтня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза  та провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Томілович провели робочу зустріч з начальником відділу кадрів ТОВ "Агропромисловий комплекс "Насташка" Юлією Костиною з питань надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості трудового колективу у ситуації запланованого масового вивільнення працівників.

В ході зустрічі обговорені питання щодо порядку можливого вивільнення працівників, їх соціального захисту, надання послуг служби зайнятості, домовлено про проведення семінару на підприємстві у разі вивільнення працівників.