Про участь у районних заходах з нагоди відзначення Дня захисника України

Дата: 15.10.2019 11:51

11 жовтня 2019 року працівники Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості взяли участь у районних заходах з нагоди відзначення Дня захисника України та спільно з громадою Рокитнянщини віддали шану загиблим військовослужбовцям, полеглим в боях за рідну землю, та Героям Небесної сотні.

Адже вшанувати пам’ять земляків, які віддали найдорожче - своє життя у боротьбі за мирне небо – громадянський, людський та християнський обов’язок кожного з нас.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі та на підтримку ініціативи громадськості.

Тепер щороку 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, відзначається День захисника України.