Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 15.10.2019 11:59

15 жовтня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, районний військовий комісар Володимир Бабенко, заступник начальника Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Микола Крупка, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Крупка доповів, що на минулому тижні в районі було 6 викликів – 5 пожеж та 1 рятувальний виїзд. 13 жовтня в селі Насташка по вулиці Жовтневій горіла кімната в господарській будівлі (24 м²); 13 жовтня в селі Ольшаниця горіла приватна безгосподарська будівля, знищено 84 м² площі будівлі; 13 жовтня в селі Бушеве по провулку Кільцевому на відкритій місцевості горів трав’яний настил площею 180 м²; 14 жовтня в селі Синява по вулиці Боярській на відкритій місцевості горіла суха трава площею 0,5 га; 14 жовтня в смт Рокитне по вулиці Жовтневій на приватній земельній ділянці горіла солома (450 кг).  14 жовтня в селі Запруддя по вулиці Садовій жінка поважного віку впала в погріб, самостійно не могла рухатись і вибратись; жінку вчасно доставлено до лікарні.

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня в Рокитнянському районі аварійних ситуацій щодо електропостачання не було. Енергетична служба працює в штатному режимі.

Сергій Бурлака зазначив, що планові ремонтні роботи проводяться за відповідним графіком. Повідомив про планове підключення до газопостачання дитячих садків району. Зазаначив, що Рокитнянський комунальний заклад загальної средньої освіти № 4 та Ольшаницька ЗОШ перейшли на альтернативне опалення (встановили автономні котли).

Володимир Бабенко  проінформував про те, що план по залученню громадян на строкову військову службу виконано на 85 %. У районі продовжується інформаційна робота по залученню громадян на строкову військову службу за контрактом.

Підсумовуючи нараду, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко повідомив про підсумки відзначення свят Дня територіальної оборони й Дня захисника України та повідомив про початок опалювального сезону на наступному тижні.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.