Проведено профінформаційний груповий захід – семінар на тему: "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем"

Дата: 17.10.2019 20:39

Фахівцем Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Іриною Коваль 16 жовтня 2019 року проведено профінформаційний груповий захід – семінар на тему: "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем" для 10 безробітних громадян, які перебувають на обліку у філії.

Метою семінару було ознайомити безробітних з правилами підготовки до співбесіди, з питаннями, які обговорюються з роботодавцем, прийомами самопрезентації.
Як відомо, співбесіда – це крок у пошуку роботи, де шукач роботи повинен  продемонструвати свій професійний досвід, знання, освіту, свою мотивацію та справити гарне враження  на роботодавця, щоб отримати бажану посаду. Головне на співбесіді з роботодавцем бути підготовленим, спокійним та позитивним.

У ході семінару безробітні дізналися про основні види співбесід, а саме: телефонна співбесіда, співбесіда по Skype, групова співбесіда, стрес-інтерв’ю, інтерв’ю з кількома представниками роботодавців та структуру їх проведення.

Було наведено примірний порядок підготовки до співбесіди та розглянуто питання, які необхідно обговорювати з роботодавцем, та відповіді на запитання роботодавця.
І.Коваль наголосила безробітним, що озвучені поради та навички щодо правильного проведення співбесіди допоможуть кожному успішно пройти співбесіду й отримати бажаний результат – бажану роботу.