Про нараду із селищним та сільськими головами

Дата: 17.10.2019 20:48

17 жовтня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів розширену нараду із селищним та сільськими головами району.

Участь у нараді також взяли: голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, районний військовий комісар Володимир Бабенко, виконуючий обов'язки начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Віталій Мітлицький, начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Григоренко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Телиуз та головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Оксана Хілініч.

В ході наради вирішувалися питання:

1. про стан забезпечення правопорядку на території Рокитнянського району;
  2. про зміни у сфері надання пільг з 1 жовтня 2019 року;
  3. про початок опалювального періоду для призначення субсидій;
  4. стан готовності господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років;
  5. про стан виконання місцевих бюджетів Рокитнянського району за 9 місяців 2019 року.

На завершення наради виконуючий обов’язки голови адміністрації Олег Приліпко наголосив на необхідності інформування населення щодо змін порядку надання і призначення субсидій на опалювальний сезон 2019/2020 року та на посиленні конролю за перевезенням мінерально-будівельного матеріалу (граніту) великоваговими автомобілями.