Про виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям

Дата: 17.10.2019 20:51

16 жовтня 2019 року відбувся виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, у село Ольшаниця.

Директор Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк спільно зі своїм заступником - начальником відділу центру Ольгою Олексієнко, фахівцем із соціальної роботи Оленою Михайлюк, головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації Юлією Грижак та Ольшаницьким сільським головою Павлом Пахаленком відвідали 6 сімей, в яких виховується 16 дітей та які потребували консультування й допомоги.

Також члени робочої групи відвідали дві багатодітні родини, де надали рекомендації щодо покращення житлово-побутових умов дітей та консультації щодо отримання можливих соціальних виплат для багатодітних родин.

Усім родинам було надано відповідний комплекс послуг (соціальні, психологічні, юридичні, економічні, інформаційні тощо).