Про робочу зустріч з начальником відділу освіти райдержадміністрації

Дата: 22.10.2019 09:56

18 жовтня директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза з робочим візитом відвідала відділ освіти Рокитнянської райдержадміністрації.

Щонайперше директор філії щиро подякувала начальнику відділу освіти райдержадміністрації Сергію Діренку за плідну та налагоджену співпрацю, як з питань працевлаштування осіб, що перебувають на обліку філії, так і з питань профорієнтації підростаючого покоління.

То ж цього дня керівниками установ підписано Угоду про співпрацю між Рокитнянською районною філією Київського обласного центру зайнятості та відділом освіти Рокитнянської райдержадміністрації щодо організації профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді, яка сприятиме удосконаленню соціального партнерства та координації дій, спрямованих на вдосконалення системи профорієнтаційної роботи, формуванню усвідомленого професійного вибору та підвищенню іміджу робітничих професій.

Також під час зустрічі разом з методистом районного методичного  кабінету відділу освіти Катериною Хорунжою обговорили питання щодо підготовки до Дня кар’єри та організації проведення профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд "Обери майбутнє" у Рокитнянському районі.