Про профорієнтаційний урок на тему: "Джерела інформації про професії"

Дата: 22.10.2019 10:02

18 жовтня 2019 року  з метою активізації профорієнтаційної роботи в Острівському комунальному закладі загальної середньої освіти провідним фахівцем з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксаною Шимченко проведено   інтерактивний профорієнтаційний  урок  для  учнів восьмих класів на тему: "Джерела інформації про професії", в якому взяли участь 22 учні.

Метою заходу було сформувати у школярів свідоме ставлення до професійного самовизначення та розкрити джерела доступу до інформації про професії.

Школярі отримали корисні поради щодо вибору майбутньої професії, метою яких є своєчасне визначення професійних нахилів, вмінь, здібностей та вподобань.

Знайомство з джерелами здійснювалося за допомогою інтерактивної міні-дискусії, інтерактивних вправ "Чому я?" та "Джерела інформації про професії".

Під час вправи "Чому я?" було визначено перелік та рейтинг відповідальних осіб за роботу з інформаційними джерелами та вибір майбутньої професії.

Діти дізналися, чому важливо обирати активну позицію та мати власну думку щодо свого майбутнього.

Під час заходу учням було запропоновано відвідати Рокитнянську району  філію Київського обласного центру зайнятості для ознайомлення та опрацювання папок професій, в яких знаходиться інформація про історію виникнення професії, вимоги до професії, професійне навчання та можливе працевлаштування.

На завершення уроку фахівець розповіла  про консультаційну мережу  "Моя професія", де учні можуть продіагностувати  власні схильності, здібності та професійні інтереси.