Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 22.10.2019 15:02

21 жовтня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, районний військовий комісар Володимир Бабенко, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Віталій Мітлицький, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та головний фахівець Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Євгеній Даниленко.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Віталій Мітлицький відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 69 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 6 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 66 виїздів та складено 49 адмінпротоколів.

Євгеній Даниленко доповів, що на минулому тижні в районі було 6 пожеж: 16 жовтня в смт Рокитне по вулиці Незалежності та в селі Ольшаниця по вулиці Кривенка горів трав’яний настил; 17 жовтня в смт Рокитне по вулиці Вокзальній на відкритій місцевості горіло сміття; 19 жовтня в селі Ольшаниця по вулиці Центральній горів трав’яний настил та в селі Житні Гори по вулиці Першотравневій – тимчасова господарська будівля; 20 жовтня в селі Першотравневе згоріла стерня площею 1 га. Людські жертви відсутні.

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня в селі Острів проведено роботи з відновлення електропостачання, інших аварійних ситуацій в районі не було. Енергетична служба проводить планові ремонтні роботи та працює в штатному режимі.

Володимир Бабенко  проінформував про те, що план по залученню громадян на строкову військову службу виконано на 85 %. У районі триває залучення громадян на строкову військову службу за контрактом. Для районного військового комісаріату було придбано 8 радіостанцій.

Підсумовуючи нараду, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко повідомив про плановий прийом громадян помічників-консультантів народного депутата України Анни Скороход, який відбудеться 23 жовтня в приміщенні Рокитнянської районної ради. Та повідомив про відкриття пам’ятника загиблому воїну Рокитнянщини, учаснику операції об’єднаних сил Дмитру Лісоволу, яке відбудеться 24 жовтня в селі Шарки.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.