Про засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 23.10.2019 15:47

22 жовтня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів засідання колегії райдержадміністрації.

До порядку денного засідання колегії внесено питання про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району за 9 місяців 2019 року, про виконання районного бюджету Рокитнянського району за 9 місяців 2019 року, про заходи щодо організованого проведення зимівлі худоби та птиці в осінньо-зимовий період 2019-2020 років у сільськогосподарських підприємствах Рокитнянського району, про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області за 9 місяців 2019 року. У засіданні взяли участь члени колегії райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату та структурних підрозділів адміністрації, представники місцевих ЗМІ. За результатами розгляду вказаних питань прийнято відповідні розпорядження в.о. голови адміністрації.