Проведено інтерактивний профорієнтаційний урок для учнів восьмого та дев'ятого класів на тему: "Професія та спеціальність. Джерела інформації про професії"

Дата: 23.10.2019 15:53

22 жовтня 2019 року  в Рокитнянському  комунальному закладі загальної середньої освіти №4 провідним фахівцем з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Іриною Коваль проведено інтерактивний профорієнтаційний  урок  для  учнів восьмого та дев'ятого  класів на тему: "Професія та спеціальність. Джерела інформації про професії", в якому взяли участь 26 учнів.

Школярі прослухали міні-лекцію про різноманітний світ професій та основні чинники вибору професії. Ознайомилися з поняттям професія та спеціальність, з розподілом професій, кваліфікаційними вимогами до працівника професій та обговорили основні джерела пошуку інформації про професії.

Також Ірина Коваль повідомила школярам про інформаційний сектор у Рокитнянській філії, де знаходяться матеріали з описом професій,. презентувала школярам послуги служби зайнятості, в тому числі  офіційний Інтернет – портал Державної служби зайнятості, на якому є дуже багато корисної інформації для молоді.

Учасники заходу дізналися про професійне навчання за сприяння служби зайнятості, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Під час профорієнтаційного уроку діти ознайомилися з  формулою вдалого вибору професії та її складовими, обговорили основні правила і помилки, яких випускники припускаються при виборі професії.

Усіх бажаючих запрошено пройти тестування на базі онлайн-платформи “Моя професія: консультаційна мережа”,  яке допоможе визначитися з вибором професії та сферою професійної діяльності.