Про відкриття пам’ятника загиблому учаснику ООС Дмитру Лісоволу

Дата: 25.10.2019 09:31

24 жовтня 2019 року в селі Шарки Рокитнянського району відбулося відкриття пам’ятника нашому загиблому земляку, учаснику операції об’єднаних сил на Сході України Дмитру Олександровичу Лісоволу.

Військовослужбовець 92-го окремого механізованого батальйону ЗСУ, старший солдат Дмитро Лісовол загинув 15 липня цього року під час ворожого обстрілу у зоні проведення операції об’єднаних сил (ООС) від поранень, отриманих при виконанні службових обов’язків в районі Авдіївки Донецької області.

18 липня рокитнянці з усіма належними почестями поховали загиблого воїна на центральному кладовищі селища Рокитне.

Дмитро Лісовол народився 24 жовтня 1987 року на Рокитнянщині Київської області і саме тому цього дня було вирішено відкрити пам’ятник нашому герою. Відкриття пам’ятника відбулося в селі Шарки, адже саме там народився і провів дитинство Дмитро.

Вшанувати пам’ять Дмитра Лісовола та відкрити на честь загиблого героя приїхали: очільники району, воїни АТО/ООС, військовослужбовці, бойові побратими, рідні, друзі, жителі села Шарки, місцеве духовенство та ЗМІ.

Право відкрити пам’ятник Дмитру Лісоволу було надано дружині та дітям загиблого воїна.

Потім хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Дмитра Лісовола та усіх загиблих на Сході країни наших земляків.

Церемонію освячення пам’ятного меморіалу провів благочинний протоієрей Вадим Зуб місцевої Української православної церкви Святих рівноапостольних Костянтина і Єлени.

До пам’ятного слова про героя Рокитнянщини було запрошено виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка, голову районної ради Олександра Конопчука та районного військового комісара Володимира Бабенка.

Багато добрих слів також сказали про Дмитра його мати і дружина, друг дитинства Олександр Бевз. Військовий комісар Володимир Бабенко вручив синові Дмитра Лісовола медаль «Захиснику України», яку посмертно заслужив його батько. А учасники АТО та УБД Рокитнянської районної організації «Росичі», стоячи на колінах та схиливши голови, возвели пам’ять про нього до небес.

На честь героя-земляка школярі місцевої школи підготували пісні, вірші та флешмоб з портретами кожного загиблого воїна Рокитнянщини.

Кошти на відкриття пам’ятника збирали усім селом та завдяки небайдужим меценатам району - керівникам аграрних підприємств ТДВ «Синявське» Ользі Литвин та СТОВ «Росія» Василю Бурченку. Родичі загиблого Дмитра Лісовола щиро дякували кожному жителю села, його побратимам, друзям та благодійникам за забезпечення створення, встановлення і відкриття пам’ятника своєму синові та синові нашої землі, яку він боронив для нас.

В житті кожної людини, кожного краю та й цілого народу бувають моменти криз, горя і випробувань. В такі моменти змінюються усталені грані життя й здається, що змін на краще вже не буде, однак в глибині душі кожної людини жевріє вогник надії. Надії на те, що все може змінитися й нарешті для нашого багатостраждального народу настануть кращі часи.

Нехай пам’ять про мужніх воїнів нашої землі палає вічним вогнем у наших серцях! Пам’ятаймо Дмитра Лісовола та кожного загиблого героя!

Герої не вмирають!