Про Ярмарок вакансій

Дата: 29.10.2019 11:25

24 жовтня 2019 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій, на який було запрошено 27 роботодавців району та які представили 93 вакансії. Ярмарок організовано та проведено з метою надання інформації про наявність вільних робочих місць, можливість тимчасової зайнятості, викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм працівників, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.

Відкрила захід заступник директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Надія Пустовіт, яка ознайомила присутніх про наявні вакансії та  проінформувала про стан ринку праці в районі.

У ярмарку вакансій  взяли участь  роботодавці, які станом на 24 жовтня  мали 93 актуальні вакансії, серед них:  ТОВ "РКДЗ", ТОВ "Ольшаницький елеватор", КМЗ "Рокитнянська ЦРЛ", АТ "Київоблгаз", військова частина 1471, Філія "Городищенська" ПНВК "Інтербізнес" та інші роботодавці, які мали потребу в кадрах.

У заході також взяла участь старший офіцер відділення комплектування Рокитнянського районного військомату Юлія Степченко, яка  проінформувала присутніх про службу в Збройних Силах України  на контрактній основі.

Ярмарок  відвідали більше  120 незайнятих  та зайнятих громадян, які познайомились з роботодавцями, з діяльністю підприємств та актуальними вакансіями, задали запитання та одержали вичерпні відповіді. Консультації роботодавців та направлення на працевлаштування отримали усі бажаючі.