Про День кар’єри

Дата: 29.10.2019 11:40

У Рокитному Київської області, у Рокитнянському районному Будинку культури відбувся профорієнтаційний захід «День кар’єри», на який завітали 364 учні 8-х – 11-х класів загальноосвітніх шкіл селища Рокитне. Організували захід  Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості спільно з відділом освіти Рокитнянської районної державної адміністрації в Київській області. Цей захід покликаний допомогти учням визначитись з майбутньою професією та обрати для себе кращий варіант навчального закладу для побудови свого кар’єрного плану.

Відкрила День кар’єри заступник директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Надія Пустовіт, яка  привітала учасників заходу, і пояснила, з якою метою проводяться подібні заходи. Довела до старшокласників інформацію про правильність професійного вибору в житті, який повинен зробити свідомо, вільно та самостійно кожен з присутніх. А також побажали школярам в майбутньому стати клієнтами служби зайнятості  тільки в ролі роботодавців.

У заході взяли участь представники 12 навчальних закладів Київської області та м. Києва: Білоцерівський механіко – енергетичний технікум, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Київський транспортно – економічний коледж, Університет державної фіскальної служби України, Ржищівський будівельний технікум, Коледж  ресторанного господарства Національного університету харчових технологій, Рокитнянський професійно – технічний ліцей, КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького", Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київський електромеханічний коледж, Білоцерківський національний аграрний університет, Київський інститут Національного університету "Одеська юридична академія"

Майбутнім абітурієнтам навчальні заклади презентували свої освітні послуги. вимоги для вступу та умови навчання. актуальні спеціальності та  професії. які конкурентоспроможні на ринку праці у вигляді відео – презентації та відео - роликів. а потім школярі  безпосередньо змогли поспілкуватися та дізнатися більше інформації у працівників закладу та ознайомитися з роздатковим матеріалом начальних закладів. У фойє будинку культури розташувалася ціла виставка навчальних закладів.

На захід завітав начальник відділу освіти Сергій Діренко, який також привітав старшокласників та побажав їм обрати таку професію, щоб у майбутньому для них кожень день на роботі приносив задоволення, за яке ще й плати високу заробітку плату. Сергія Діренка було  нагороджено Подякою Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості за плідну та налагоджену співпрацію з питань профорієнтації підростаючого покоління .

На  завершення заходу Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості подякувала навчальний закладам  за цікавий та змістовний виступ та побажала всім учасникам «Дня кар’єри» знайти кожному. те що кожен шукає: учням –  майбутню професію. а навчальним закладам – хороших майбутніх студентів.